Velkoobchod elektromateriálem a svítidly

Reklamační technik/technička BRNO

26. 06. 2024 | Pobočka: Brno - Kšírova

Do našeho reklamačního oddělení, které sídlí na brněnské centrále, hledáme novou posilu do týmu. Naše oddělení je klíčovým pilířem v udržování vysoké kvality a spokojenosti našich zákazníků. Přidejte se k nám!

Jaká je náplň práce?

  • Budete komunikovat (telefonicky i emailem) se zákazníky, dodavateli a výrobci, abyste efektivně řešili reklamace a zajistili spokojenost všech stran.
  • Budete zodpovědní za průběh reklamací od jejich přijetí až po jejich vyřešení.
  • Budete vést a analyzovat statistiky týkající se reklamací a spravovat skladovou evidenci v našem interním systému.
  • Budete spolupracovat i s interními odděleními, aby bylo řešení reklamací co nejefektivnější.

Požadujeme

  • Ukončené SOU nebo SŠ vzdělání.
  • Znalost elektromateriálu výhodou.
  • Znalost MS Office a PC na uživatelské úrovni
  • Samostatnost, pečlivost, příjemné vystupování, komunikativnost.
  • Čistý výpis z rejstříku trestu.

Nabízíme

  • Jistotu – zázemí silné a stabilní české společnosti.
  • Work-life balance – 5 týdnů volna.Férový a transparentní přístup.
  • Příspěvky – stravenkový paušál ve výši 107Kč a před létem vyplácíme ještě příspěvek na dovolenou.
  • Odměny – zaměstnancům pravidelně vyplácíme odměny podle hospodářského výsledku firmy.
  • Cafeterie – využíváme systému Edendred.
  • Pravidelnost – pracujeme od pondělí do pátku, a to pouze na ranní směnu.
  • Prostředí – přátelská atmosféra, parkoviště pro zaměstnance a MHD zastávka přímo před firmou, výborná kantýna.

Máte zájem o tuto pracovní pozici? Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.

(max. 3 MB)