Technický pracovník - nabídkář

11. 10. 2024 | Pobočka: Žďár nad Sázavou

Hledáme technického pracovníka - nabídkáře, který se připojí k našemu týmu ve Ždáře. Pokud máte technické znalosti, smysl pro detail a schopnost efektivně komunikovat, jste přesně ten, koho hledáme.

Jak by vypadala Vaše náplň práce?

  • Tvorba cenových nabídek
  • Poskytování technické podpory zákazníkům
  • Spolupráce s obchodním zástupcem
  • Komunikace s dodavateli
  • Komunikace se zákazníky a jejich obsluha
  • Vyřizování objednávek od zákazníků a řešení jejich aktuálních požadavků
  • Řešení termínů dodání a logistiky

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ elektrotechnického směru výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti a orientace na zákazníka
  • Znalost elektromateriálu - výhodou
  • Znalost práce na PC, MS Office zejména Excel
  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, smysl pro detail
  • Proaktivní přístup a reprezentativní vystupování
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou
  • Ochota učit se nové věci a vzdělávat se v oboru

Nabízíme

  • Jistotu – zázemí silné a stabilní české společnosti.
  • Work-life balance – 5 týdnů volna. Férový a transparentní přístup.
  • Příspěvky – stravenkový paušál ve výši 107 Kč a před létem vyplácíme ještě příspěvek na dovolenou.
  • Odměny – zaměstnancům pravidelně vyplácíme odměny podle hospodářského výsledku firmy.
  • Cafeterie – využíváme systému Edendred.
  • Prostředí – přátelská atmosféra